karlik-galeri-0172014 yılından bu yana Üsküdar’da İstanbul boğaz sevenlerine hizmet sunmaya devam eden Karlık Cafe gerçekleştirdiği yeniliklerle adından her daim söz ettiren sıcacık bir mekan.

Başka yerde bulması zor olan Karlık Cafe’ye özgü tüm şehirde üne sahip manzarası dışında hizmeti ve yemekleri ile zenginleşmiş olarak sunuluyor.

Karlık Cafe imzası haline gelen başka hiçbir yerde rastlanmayan kahvaltısı ve birbirinden orijinal tabakları süslemeye devam ediyor.

Menüsünü daha da genişleten Karlık Cafe de çok çeşitli ve renkli içecek yelpazesini konuklarının beğenisine sunuyor. Klasik, Mojito gibi lezzetlerin yanı sıra Karlık Cafe’ye özel ev yapımı limonatası gibi orijinal içeçekler, menüye yeni eklenen Karlık sepeti., pizza, özel yapım mantı, gibi güzel lezzetler eşlik ediyor.

Kendine özel lezzetlerle tatlandırılmış menüsündeki farklılıkların yanı sıra Karlık Cafe’nin muhteşem manzarası, iç dekorasyonunun misafirlerini ev sıcaklığını aratmayacak bir konseptle ağırlıyor. Selimiye semtinin Boğaz’a bakan köşelerinden birinde, eşsiz boğaz manzarasına sahip farklı bir atmosfere sahip.

karlik-galeri-009Aynı zamanda özel günler için ayrılmasına olanak sağlayarak, toplantı ve doğum günü gibi özel günler için güzel bir alternatif yaratılıyor. Karlık Cafe, şehrin ve işin günlük karmaşasından uzaklaşıp muazzam boğaz manzarasıyla birlikte arkadaşlarınızla sizlere sıcak ve samimi ortamın keyfini çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat yaratıyor. Gün sonunda iş arkadaşlarınızla düzenleyebileceğiniz ‘Happy Hour’ partiler veya özel organizasyonlarınız için bahçe ve teras katını dilediğiniz gün ve saatlerde kullanmaya olanak sağlıyor.

Büyüleyici boğaz manzarası ve unutulmaz lezzetleri ile Karlık Cafe misafirlerine yenilikleriyle keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Açlığınızı giderirken aynı zamanda da şehrin stresinden uzaklaşıp ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.